blacha wisłą Koło Przewodników Beskidzkich
przy Oddziale PTTK w Wiśle
Strona główna odddziału


      Wykaz przewodników naszego Koła

Nazwisko i imię Telefony E-mail
1 Babicka Małgorzata 505-452-263
2 Bestrzyńska Monika 698-619-844 monbest@tlen.pl
3 Bestrzyński Sebastian 665-201-052 sebastianbestrzynski56@gmail.com
4 Binek Anita 669-012-471 anitabinek@wp.pl
5 Boś Iwona 601-340-881 biuro@wisla-travel.pl
6 Boś Mariusz 663-830-664 mariuszbos@wp.pl
7 Branny Jolanta 500-747-606 jolanta@wisla.pl
8 Cendrzak Stanisław 691-343-115 staszekcen@wp.pl
9 Chmiel Jerzy 516-135-704 juraj@o2.pl
10 Cienciała Zbigniew 606-285-996 zbsc@poczta.onet.pl
11 Cieślar Aleksandra 668-362-013 dziopki@wp.pl
12 Cieślar Edyta 668-344-520 cieslar.edyta@wp.pl
13 Cieślar Elżbieta 608-314-524 elzbieta.cieslar@watra.com.pl
14 Cieślar Teofil 503-355-913
15 Cymorek Eryka 607-033-086 eryczka@op.pl
16 Czyż Gustaw 512-055-554
17 Czyż Renata 668-367-064 czyrena@poczta.onet.pl
18 Czyż-Tomiczek Bogusława 692-477-476 btomiczek@interia.pl
19 Dąbkowska Irena 601-157-065 irusia41@wp.pl
20 Demel Renata 508-156-947 renatademel@gazela.com.pl
21 Długosz Ewa 502-837-682 ewadlugosz@poczta.onet.pl
22 Dorighi Elżbieta 506-247-488 edorighi@op.pl
23 Dorocki Stefan 504-039-394 stefan.dorocki@onet.eu
24 Dragon Barbara 888-966-156 filip944@wp.pl
25 Drewniok Franciszek 602-656-519 franek08@tlen.pl
26 Drobisz Monika 517-948-993 mon-les@wp.pl
27 Flis Mirosław 602-503-996 krak-wis@krakow.home.pl
28 Gunia Marcin 606-357-226 gunisia@gmail.com
29 Gunia Monika 696-042-409 gunisia@gmail.com
30 Guzik Katarzyna 796-601-645 katarzyna.guzik@gmail.com
31 Górniok Aniela 512-083-457 angeluszka7@wp.pl
32 Górny Aleksander 514-862-689 francisdrake1580@gmail.com
33 Hajduga Magda 500-132-660 magda_nalewajek@op.pl
34 Haratyk Renata 728-766-105 reniaharatyk@interia.pl
35 Heczko Beata 663-343-663 beataheczko@interia.pl
36 Hołysz Elżbieta 696-485-043 e.holysz@katowice.lasy.gov.pl
37 Hussar Anna 605-788-517 husan@poczta.onet.pl
38 Janiec Agata 511-019-083 agatajaniec@gmail.com
39 Jurczyńska Halina 506-217-887
40 Jurczyński Jan 505-984-354 bartkoff@interia.pl
41 Kalinowski Bartłomiej 697-555-085 kalimobilbk@gmail.com
42 Karch Weronika 509-362-981 werakarch@op.pl
43 Kołodziejska Edyta 697-555-076 edytta.k@gmail.com
44 Legierska Danuta 501-509-029 danutaleg@gmail.com
45 Leżański Tadeusz 604-121-364 taist@o2.pl
46 Ligocka Magda 502-362-086 madzik1978@wp.pl
47 Ładoś Józef 601-508-482 jozef.lados@gmail.com
48 Magnowski Zbigniew 608-741-713 obsylka@vp.pl
49 Mazur Ryszard 604-081-185 ryszardmazur@o2.pl
50 Michałek Tadeusz 798-708-066
51 Michnik Andrzej 605-281-769 andrzej.michnik@gmail.com
52 Michnik Maria 605-788-511 majtur@poczta.onet.pl
53 Mitręga Mirosław 513-043-454
54 Molin Cezary 606-362-904 cmolin@vp.pl
55 Mrzyk Kazimierz 33 817-04-21 info@magurka.beskidy.pl
56 Niemczyk Joanna 609-310-163
57 Niemczyk Jerzy
58 Pietyra Jerzy 605-587-338 jpietyra@o2.pl
59 Pilch Andrzej 668-857-206 biurobis@go2.pl
60 Pilch Anna 501-444-745 pilchanna@o2.pl
61 Pilch Anna 792-947-477 formulamaniak@o2.pl
62 Pilch Ewelina 605-408-839 ewelinapilch@op.pl
63 Pilch Wanda 884-810-990
64 Pinkas Bronisław 602-648-267 bronislawp@op.pl
65 Pochopień Janusz 512-510-449 panbuko@op.pl
66 Polok Józef 661-553-488 ejpolok@plusnet.pl
67 Rajwa Jakub 506-626-813 anna.rajwa@gmail.com
68 Raszka Grażyna info@magurka.beskidy.pl
69 Rudzińska Izabela 603-352-004 iza.rudzinska@gmail.com
70 Rudziński Krzysztof 505-469-202 krzysztof-rudzinski@o2.pl
71 Samiec Krystyna 500-026-168 krystyna_samiec@o2.pl
72 Skrzydłowski Aleksander 607-280-875 oleksk@op.pl
73 Skrzydłowska Halina 605-516-395 k.ina@op.pl
74 Smalcerz Eugeniusz msmalcerz@op.pl
75 Stec Aleksandra
76 Stec Edward 600-258-392 aestec@op.pl
77 Szarzec Elżbieta 602-793-689
78 Szczerek Andrzej 605-295-880 info@centrum-halniak.pl
79 Szeremeta Maria 507-586-015
80 Szturc Irena 607-153-709 itatrans@wp.pl
81 Szymańska Mariola 607-272-844 mariolaszyk@vp.pl
82 Śliż Adam 605-260-748 adam_sliz58@o2.pl
83 Wantulok Marian 604-109-041 marwant@wp.pl
84 Wantulok Stanisław 508-129-070 slonecznygrod@poczta.onet.pl
85 Winiarska Grażyna 669-374-201 grazyna.winiarska@um.ustron.pl
86 Wolny Franciszek 668-467-147 wolnyfranciszek@wp.pl
87 Wrężel Piotr 665-373-362 piowre@onet.eu
88 Wrzecionko Dorota 606-882-264 wdora@poczta.onet.pl
89 Wrzecionko Ryszard 606-252-087
90 Wrzecionko Zbigniew 602-425-734 wrzecion@interia.pl
91 Wybraniec Gabriela 662-521-891 pwybraniec@post.home.pl
92 Wybraniec Piotr 694-616-530 pwybraniec@post.home.pl
93 Zwias Ewa 692-744-792 ewazwias@gmail.com
94 Zwierzchowski Arkadiusz 506-991-151 bywaj564@wp.pl
95 Zwierzchowski Włodzimierz 502-529-445 bywaj564@wp.pl

                                                        ....i wystarczy....







 



 


 


 



 




Strona główna Koła
Nasze władze
Pani sekretarz pisze:
(ważne !!)

Techniczne informacje przewodnickie
(czytaj !!)
Historia Koła
Wspomnienia z imprez
szkoleniówki
Created by Franciszek Drewniok